O mnie

amasz nowy rzemyk 061 (2)

 

 

Cześć!

Trafiłeś, drogi człowieku, na mojego bloga. Mam nadzieję, że niekoniecznie przypadkowo, a raczej z polecenia, ale jakbyś nie trafił, chciałabym żebyś zatrzymał się na dłużej, a może nawet odwiedzał mnie regularnie 🙂 Jestem Agata, pochodzę z Torunia, a teraz mieszkam w Bydgoszczy.

 

 

Co powinieneś o mnie wiedzieć:

1. Może się to wydać banalne, ale uwielbiam gotować. Co prawda moim ulubionym daniem jest spaghetti napoli, które dużego wysiłku nie wymaga, ale lubię gotować nowe potrawy.

2. Oh, to też jest banalne – uwielbiam fotografować. Co prawda najczęściej przed obiektywem stawiam jedzenie i w tej dziedzinie chcę się doskonalić, ale uwielbiam też fotografować śluby.

3. Jako, że mam naprawdę sporą rodzinę, w prezencie daję zazwyczaj rzeczy zrobione własnoręcznie. Jeśli się ze mną zaprzyjaźnisz, możesz dostać kubeczek, domowe krówki lub mieszankę do przygotowania gorącej czekolady.

4. Nie piję kawy, wolę herbatę zieloną i białą. Czasem mam też nieprzemożoną ochotę na szklankę czarnej herbaty z cukrem, jak w dzieciństwie i na wyjazdach z harcerzami <3

5. Ostatnio pokochałam Maltesersy za chrupkość i pyszną czekoladę <3

6. Jeśli wpadnie mi coś jeszcze do głowy, wrócę do uzupełnienia tej listy, a tymczasem zapraszam do przeglądania wpisów! 🙂

DSC_3018_2