Komentarze do: Kuchnia: Krem z pieczonych pomidorów i papryki http://pozeraczeczasu.pl/gotowanie/kuchnia-krem-z-pieczonych-pomidorow-i-papryki/ Lifestyle, poczęstunek, fotografia. Zerknij do mojego świata. Sun, 06 Mar 2016 22:17:00 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.4.2 Autor: Mops w kuchni » Blog Archive » Podsumowanie akcji Warzywa psiankowate 2014 http://pozeraczeczasu.pl/gotowanie/kuchnia-krem-z-pieczonych-pomidorow-i-papryki/#comment-470 Sat, 13 Sep 2014 12:09:00 +0000 http://pozeraczeczasu.pl/?p=343#comment-470 […] Krem z pieczonych pomidorów i papryki – Pożeracze czasu […]

]]>
Autor: Agata http://pozeraczeczasu.pl/gotowanie/kuchnia-krem-z-pieczonych-pomidorow-i-papryki/#comment-373 Tue, 02 Sep 2014 20:29:45 +0000 http://pozeraczeczasu.pl/?p=343#comment-373 I koniecznie potem wrzuć zdjęcie przy pomocy Cook’d! 😀

]]>
Autor: Agata http://pozeraczeczasu.pl/gotowanie/kuchnia-krem-z-pieczonych-pomidorow-i-papryki/#comment-372 Tue, 02 Sep 2014 20:20:03 +0000 http://pozeraczeczasu.pl/?p=343#comment-372 oo, zazdroszczę Ci, że przyjemność jedzenia przed Tobą! 😀

]]>
Autor: soulstorm-everywhere http://pozeraczeczasu.pl/gotowanie/kuchnia-krem-z-pieczonych-pomidorow-i-papryki/#comment-369 Tue, 02 Sep 2014 16:30:59 +0000 http://pozeraczeczasu.pl/?p=343#comment-369 jestem krok do przodu i kupiłam już i pomidory i paprykę :)

]]>
Autor: Kasia http://pozeraczeczasu.pl/gotowanie/kuchnia-krem-z-pieczonych-pomidorow-i-papryki/#comment-284 Mon, 25 Aug 2014 23:56:20 +0000 http://pozeraczeczasu.pl/?p=343#comment-284 Wspaniała zupa! Dziękuję za dołączenie do akcji pomidoowej :)

]]>
Autor: Agata http://pozeraczeczasu.pl/gotowanie/kuchnia-krem-z-pieczonych-pomidorow-i-papryki/#comment-282 Mon, 25 Aug 2014 19:40:14 +0000 http://pozeraczeczasu.pl/?p=343#comment-282 dzięki 😀

]]>
Autor: mopswkuchni http://pozeraczeczasu.pl/gotowanie/kuchnia-krem-z-pieczonych-pomidorow-i-papryki/#comment-281 Mon, 25 Aug 2014 19:24:33 +0000 http://pozeraczeczasu.pl/?p=343#comment-281 Pieczone psianko są rewelacyjne! A taka zupa to istne niebo w gębie. Dziękuję za dodanie jej do akcji. P.s. Fajna nazwa bloga 😉

]]>