Komentarze do: Kuchnia: Krem z pieczonych pomidorów i papryki
http://pozeraczeczasu.pl/gotowanie/kuchnia-krem-z-pieczonych-pomidorow-i-papryki/
Lifestyle, poczęstunek, fotografia. Zerknij do mojego świata.Sun, 06 Mar 2016 22:17:00 +0000hourly1https://wordpress.org/?v=4.4.2Autor: Mops w kuchni » Blog Archive » Podsumowanie akcji Warzywa psiankowate 2014
http://pozeraczeczasu.pl/gotowanie/kuchnia-krem-z-pieczonych-pomidorow-i-papryki/#comment-470
Sat, 13 Sep 2014 12:09:00 +0000http://pozeraczeczasu.pl/?p=343#comment-470[…] Krem z pieczonych pomidorów i papryki – Pożeracze czasu […]
]]>Autor: Agata
http://pozeraczeczasu.pl/gotowanie/kuchnia-krem-z-pieczonych-pomidorow-i-papryki/#comment-373
Tue, 02 Sep 2014 20:29:45 +0000http://pozeraczeczasu.pl/?p=343#comment-373I koniecznie potem wrzuć zdjęcie przy pomocy Cook’d! 😀
]]>Autor: Agata
http://pozeraczeczasu.pl/gotowanie/kuchnia-krem-z-pieczonych-pomidorow-i-papryki/#comment-372
Tue, 02 Sep 2014 20:20:03 +0000http://pozeraczeczasu.pl/?p=343#comment-372oo, zazdroszczę Ci, że przyjemność jedzenia przed Tobą! 😀
]]>Autor: soulstorm-everywhere
http://pozeraczeczasu.pl/gotowanie/kuchnia-krem-z-pieczonych-pomidorow-i-papryki/#comment-369
Tue, 02 Sep 2014 16:30:59 +0000http://pozeraczeczasu.pl/?p=343#comment-369jestem krok do przodu i kupiłam już i pomidory i paprykę
]]>Autor: Kasia
http://pozeraczeczasu.pl/gotowanie/kuchnia-krem-z-pieczonych-pomidorow-i-papryki/#comment-284
Mon, 25 Aug 2014 23:56:20 +0000http://pozeraczeczasu.pl/?p=343#comment-284Wspaniała zupa! Dziękuję za dołączenie do akcji pomidoowej
]]>Autor: Agata
http://pozeraczeczasu.pl/gotowanie/kuchnia-krem-z-pieczonych-pomidorow-i-papryki/#comment-282
Mon, 25 Aug 2014 19:40:14 +0000http://pozeraczeczasu.pl/?p=343#comment-282dzięki 😀
]]>Autor: mopswkuchni
http://pozeraczeczasu.pl/gotowanie/kuchnia-krem-z-pieczonych-pomidorow-i-papryki/#comment-281
Mon, 25 Aug 2014 19:24:33 +0000http://pozeraczeczasu.pl/?p=343#comment-281Pieczone psianko są rewelacyjne! A taka zupa to istne niebo w gębie. Dziękuję za dodanie jej do akcji. P.s. Fajna nazwa bloga 😉
]]>