Blog

Moje odkrycia #1

24 lutego, 2016

Natykając się ostatnio na bardzo wartościowe blogi, doszłam do wniosku, że muszę zebrać je w jedno miejsce i podzielić się z kimś wiedzą o nich. Uznałam, że post na blogu będzie najprostszy, bo dotrze do szerszego grona, a jednocześnie dotrze tylko do tych, którzy tego naprawdę chcą. Nie będę musiała nikogo dopytywać „A widziałaś już tego bloga? Widziałaś? Przecież ci wysyłałam!” (nie żebym tak kiedykolwiek robiła 😉 ). Nie będę rozpisywała się na temat każdego bloga, chcę żebyście sami odkryli w nich to co najlepsze.

Bez zbędnych ceregieli przejdźmy do sedna sprawy 🙂

 1. Żona Modna – mój absolutnie ulubiony blog już od dłuższego czasu. Marysia niedawno dołożyła do bloga piękne zaproszenia ślubne i kartki świąteczne (jedną sama otrzymałam, pięknie prezentuje się na żywo <3 ). Uwielbiam jej krótkie wpisy z życia wzięte, a zdjęcia z jej własnego ślubu oglądam z ogromną ciekawością. Cały blog tchnie przyjacielskim tonem i po przeczytaniu kilku postów odnosi się wrażenie, że znamy Marysię od dawna i jesteśmy dobrymi kumpelkami.
  Żona modna
 2. Inspiracje i obserwacje – HANIAKO – blog, który odkryłam niedawno, chyba przez innego bloga. Tutaj podobnie jak u Marysi – wrażenie przyjaźni powstaje po kilku postach (po kilku wymienionych komentarzach narasta). Hania pisze posty o życiu codziennym, a czyta się je jak dobrą książkę.
  logohaniako
 3. Drukowana – Magda pisze podobnie jak wspomniane wyżej dziewczyny, a jednak inaczej. Każdy wpis jest wyjątkowy. Każdy wyczekiwany.
  drukowana
 4. Żona i mąż – blog co prawda rzadko ostatnio aktualizowany, ale tak bardzo potrzebny mi na początku tej drogi.
  cropped-c5bconamc485c5bc_logo.png
 1. Jestem chyba totalnie najgorszym blogerem, dopiero dzisiaj odkryłam zakładkę na wordpressie „referrers” i zobaczyłam odnośnik *uderza głową w ścianę*. Bardzo, bardzo mi miło znaleźć się w takim towarzystwie, wszystko czytane i lubiane 🙂 Ściskam mocno!

Comments are closed.