Blog

Dzień bloga 2012

31 sierpnia, 2012

Zobaczyłam na facebooku akcję, która od razu przypadła mi do gustu. Z okazji przypadającego dziś dnia bloga należy polecić pięć blogów, które czytamy, niekoniecznie związane z tematyką naszego bloga. Moja lista jest dużo dłuższa niż pięć blogów, ale postaram się zmieścić w ograniczeniach.

1. Notatki kulinarne
   Na pierwszym miejscu jest blog mojej rodziny – dopóki nie założyłam swojego bloga, też wrzucałam zdjęcia na Notatki c: Największy wkład w zbiór rodzinnych przepisów ma mama – Joanna, a dzięki temu każde z nas (ja i czwórka rodzeństwa, no może trójka, młodszy brat jeszcze aż tak nie gotuje) zawsze może poszukać przepisu na danie z dzieciństwa lub na takie, na które mama wpadła myśląc o jakiejś konkretnej akcji kulinarnej. Teraz najbardziej udziela się starsza (ale nie najstarsza) siostra, a ja fotografuję dania, które wrzuca mama c: Z racji ilości przepisów jest to mój numer 1 wśród wszystkich blogów kulinarnych.

2. Adrian Błachut BloG
  Blog doświadczonego fotografa. Zdjęcia rewelacyjne, a do tego ciekawe historie. Aktualnie czekam na trzecią odsłonę ‚z pamiętnika fotopstryka’, dwie poprzednie naprawdę ciekawe. Sama lub z bratem byłam na kilku ślubach jako fotograf, ale takie historie jeszcze mi się nie przydarzyły 😀

3. Krzysztof Ziętarski
  Po nazwisku można domyślić się, że to mój starszy brat właśnie c; Ktoś może mi zarzucić że promuję w tym poście tylko rodzinę, ale nie będę się tym przejmować, bo przecież mam pokazać blogi które czytami które moim zdaniem zasługują na szerszą publikę. A ten zasługuje. Talent fotograficzny i otwartość w kontaktach brata składają się na rewelacyjne zdjęcia (reportażowe, marketingowe czy portretowe) mojego brata. Zdjęcia z każdego ślubu są inne i wszystkie niesamowite.

4. Emcia Pichci!
  Jeden z moich ulubionych blogów kulinarnych, a przyciąga mnie do niego przede wszystkim osoba prowadząca. Chociaż nie znam Emci, a znam tylko jej posty, przepisy i aktywność w twarzoksiążce, to czuję, że jest świetną osobą i bardzo chciałabym ją poznać 😀

5. ciastko z marzeń
  Blog podoba mi się w kwestii takiej… intymności. Pod tym względem jest rewelacyjny. Podobają mi sie ogromnie lekko romantyczne zdjęcia wnętrz, czy zwykłych rzeczy. Do tego stylizacja ich na analogowe – uwielbiam c: Tę osobę też chciałabym kiedyś poznać c:

Tak oto z trudem wybrałam 5 blogów, które ogromnie Wam polecam. enjoy c:

  1. Och kochana! Aż się zarumieniłam 😉 Ja też chętnie bym Cię poznała 😀 Powiedz jaką masz aktualną lokalizację, w razie pobytu w niej dam natychmiast o sobie znać 😉 Dziękuję pięknie za wyróżnienie! :*

  2. dziękuję Ci droga Agato. a skoro Twój będzie Gdańsk, to do mojego Sopotu będzie już zupełnie niedaleko.. może nawet dasz się zabrać na kawę? (:

Comments are closed.